image1 image1 image1

ZAWODNICZKI UNII POWAŁANE DO REPREZANTACJI POLSKI JUNIOREK U-18

Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Juniorek U18 wybrał szeroki skład kadry Juniorek, który będzie przygotowywał się do Mistrzostw Europy  - Matosinhos (Portugalia). 

Z naszego klubu powołane do kadry zostały:

Pawłowska Anna i Wołosiuk Patrycja


Trzymamy kciuki i życzymy dużo zdrowia i sił do treningów !

 

 

Rozgrywające i rzucające
Budkiewicz Klaudia, rocznik 1997, klub MUKS Widzew Łódź, wzrost 166 cm
Bujniak Sylwia, rocznik 1996, klub UKS Huragan Wołomin, wzrost 174 cm
Klatt Patrycja, rocznik 1996, klub JTC MUKS Poznań, wzrost 170 cm
Mysińska Aleksandra, rocznik 1996, klub UKS Trójka-OSiR Żyrardów, wzrost 172 cm
Olszewska Karolina, roczniki 1996, klub JTC MUKS Poznań, wzrost 165 cm
Pawłowska Anna, rocznik 1996, klub MUKS Unia Basket Ostrołęka, wzrost 170 cm
Piędel Kinga, rocznik 1997, rocznik JAS-FBG Sosnowiec, wzrost 176 cm
Podgórna Kamila, rocznik 1996, klub VBW GTK Gdynia, wzrost 174 cm
Radomska Monika, rocznik 1996, klub UKS Huragan Wołomin, wzrost 178 cm
Sklepowicz Zuzanna, rocznik 1996, klub UKS Trójka-OSiR Żyrardów, wzrost 173 cm
Wołosiuk Patrycja, rocznik 1996, klub MUKS Unia Basket Ostrołęka, wzrost 174 cm
Zając Paulina, rocznik 1997, klub UKS Trops Kartuzy, wzrost 168 cm


Skrzydłowe
Bogucka Katarzyna, rocznik 1997, klub KSKK Koszalin, wzrost 180 cm
Dmochewicz Pola, rocznik 1997, klub SKS 12 Warszawa, wzrost 181 cm
Gertchen Klaudia, rocznik 1996, klub JTC MUKS Poznań, wzrost 177 cm
Makurat Aleksandra, rocznik 1997, klub UKS Trops Kartuzy, wzrost 181 cm
Ossowska Jowita, rocznik 1996, klub VBW GTK Gdynia, wzrost 181 cm
Panufnik Natalia, rocznik 1996, klub UKS Huragan Wołomin, wzrost 176 cm
Szloser Alicja, rocznik 1997, klub JTC MUKS Poznań, wzrost 179 cm


Środkowe
Grymek Joanna, rocznik 1996, klub TS Wisła Kraków, wzrost 201 cm
Gwarda Natalia, rocznik 1996, klub UKS Basket Aleksandrów Łódzki, wzrost 188 cm
Olczak Katarzyna, rocznik 1996, klub UKS Trójka-OSiR Żyrardów, wzrost 196 cm
Poboży Karolina, rocznik 1996, klub UKS Huragan Wołomin, wzrost 190 cm
Puc Zuzanna, rocznik 1997, klub JTC MUKS Poznań, wzrost 185 cm
Rembiszewska Amalia, rocznik 1996, klub UKS Trójka-OSiR Żyrardów, wzrost 190 cm
Stawińska Karolina, rocznik 1997, klub SKS Starogard Gdański, wzrost 186 cm
Zapart Wiktoria, rocznik 1996, klub MUKS Widzew Łódź, wzrost 187 cm
Żukowska Paulina, rocznik 1997, klub MKS Polkowice, wzrost 191 cm

Ostateczny skład 16-osobowej kadry juniorek U18K, która weźmie udział w bezpośrednich przygotowaniach do finałów mistrzostw Europy (Matosinhos, 17-27.07.2014),

zostanie ustalony przez sztab szkoleniowy po finałach mistrzostw Polski juniorek U18 (Żyrardów, 30.04.-04.05.2014).

Sztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Juniorek U18
Roman Skrzecz – trener główny
Elżbieta Nowak – asystent trenera
Rafał Czyszpak – asystent trenera
Mikołaj Patrzykąt – fizjoterapeuta

Kalendarz przygotowań kadry U18K
11-13.05.2014    Konsultacja szkoleniowa i badania lekarskie (Łomianki)
09-16.06.2014    Zgrupowanie szkoleniowe (COS Giżycko)
17-20.06.2014    III Międzynarodowy Turniej Młodzieżowy Memoriał M. Dydek. Nasza reprezentacja zagra w nim z Niemkami, Ukrainkami i Łotyszkami. (Wołomin)
24-25.06.2014    Konsultacja szkoleniowa (Warszawa)
26-30.06.2014    Turniej w Reze (Francja)
                         Startują: Chorwacja, Turcja, Rosja, Belgia, Holandia, Szwecja, Francja i Polska.
01-06.07.2014    Konsultacja szkoleniowa Troyes (Francja)                    
                         Gry kontrolne z Francją - 2 spotkania towarzyskie (04 i 05.07.2014)
07-10.07.2014    Konsultacja szkoleniowa (Żyrardów)                                  
                         Gry kontrolne z Litwą – 2 spotkania towarzyskie (09 i 10.07.2014)           
13-15.07.2014    Konsultacja szkoleniowa (Warszawa)   
15-28.07.2014    Finał ME U18K, Dywizja A  - Matosinhos (Portugalia)


Ważniejsze osiągnięcia naszego klubu

2012 ROK
Finał Mistrzostw Polski Kadetek Ostrołęka
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Kraków

2011 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Pabianice
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Sosnowiec

2010 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych Gdynia
Finał Mistrzostw Polski Młodziczek Żyrardów
Wicemistrz Mazowsza I Ligi Koszykówki Kobiet seria B

Wicemistrz Mazowsza Ligi Juniorek Starszych

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2009 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Poznań
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Ostrołęka
Mistrz Mazowsza Ligi Juniorek
Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2008 ROK
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Wrocław

2007 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Wołomin

Wicemistrz Mazowsza Ligi Kadetek

2020