image1 image1 image1

Udany debiut najmłodszego rocznika Unii Basket.

Ruszył nowy sezon rozgrywek „pierwszego kroku pod koszem”. W swoim pierwszym starciu zespół z Ostrołęki udał się na Podlasie gdzie czekał zespól gospodarzy MKK Siedlce. Zawodniczki reprezentujące nasze miasto od początku spotkania przejęły inicjatywę wygrywając pierwszą kwartę 20:2. Druga kwarta to lepsza gra gospodarzy ale już w trzeciej do gry powróciły następczynie swoich starszych koleżanek. Ostatnia kwarta to już dopełnienie wyniku, który ostatecznie zakończył się wynikiem 57:26. Trener po meczu serdecznie pogratulował swoim podopiecznym udanego debiutu   w rozgrywkach mazowieckiej ligi. Kolejne spotkanie naszych zawodniczek czeka już w środę 26.03.2014. Tym razem będzie to trudny przeciwnik MKK OSiR Sokołów Podlaski. Trzymamy kciuki za nasze baskeciątka!

 MKK Siedlce – Unia Baket Ostrołęka 26: 57

 W zawodach uczestniczyło 11 zawodniczek reprezentujących barwy MUKS Unia Basket:

Oliwia Kuszneruk-13 pkt.; Bonus Aleksandra-6; Gieryk Gabrysia-2; Plewko Natalia-27; Kruszewska Zuzia-0; Leonarska Natalia-0; Kowalczyk Sandra-0; Władysiuk Zuzia-6; Maciak Wiktoria-7; Maciak Julia-0; Biskup Marysia-0;

Ważniejsze osiągnięcia naszego klubu

2012 ROK
Finał Mistrzostw Polski Kadetek Ostrołęka
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Kraków

2011 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Pabianice
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Sosnowiec

2010 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych Gdynia
Finał Mistrzostw Polski Młodziczek Żyrardów
Wicemistrz Mazowsza I Ligi Koszykówki Kobiet seria B

Wicemistrz Mazowsza Ligi Juniorek Starszych

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2009 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Poznań
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Ostrołęka
Mistrz Mazowsza Ligi Juniorek
Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2008 ROK
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Wrocław

2007 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Wołomin

Wicemistrz Mazowsza Ligi Kadetek

2020