image1 image1 image1

wygrana z rezerwami SKS 12

W czwartkowy wieczór 5.12.2013 r. juniorki Unii Basket podejmowały zespół z Warszawy: SKS 12 II. Mimo osłabienia zespołu, gra od początku układała się po naszej myśli czego efektem był wynik pierwszej kwarty- 24:0.

Dzięki takiemu otwarciu już w pierwszych minutach meczu mogły uczestniczyć młodsze zawodniczki z rocznika 98: Alicja Kopania, Katarzyna Bruszewska  i Patrycja Krupka. Kolejne kwarty były czystą formalnością.  Cieszy fakt, że w kolejnych spotkaniach coraz więcej punktów zdobywają zawodniczki „drugiej piątki”,  godnie zastępując swoje nieobecne koleżanki. Zespół z Ostrołęki prezentuje ustabilizowaną formę dzięki czemu kolejny mecz I rundy zakończył się zwycięstwem zawodniczek Unii Basket wynikiem: 93:31 (24:0; 16:10; 24:7; 29:14)

Na uwagę zasługuje gorący doping najmłodszej grupy mini-koszykówki dziewcząt i chłopców z rocznika 2003. Młodzi adepci koszykówki gorącymi brawami i okrzykami nagradzali udane akcje swoich starszych koleżanek na parkiecie.

Już 17.12.2013 kolejne spotkanie. Tym razem gościem będzie  zespół z Żyrardowa. Mecz rozpocznie się o godz. 18.00 w hali Zespołu Szkół Nr5 w Ostrołęce.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !!!