image1 image1 image1

Unia jedzie na Turniej Nadziei Olimpijskich

Juniorki od poniedziałku tj.13.05.2013 przygotowują się do turnieju Nadziei Olimpijskich, który odbędzie się 7-9 czerwca w Pabianicach. Oprócz naszego zespołu wystąpią między innymi zespoły z Katowic, Olsztyna, Siedlec, Łodzi, Głuchołaz. Liczymy na dobry występ naszych zawodniczek i trzymamy kciuki!

Przypominamy wszystkim zawodniczkom o treningu poniedziałkowym, który odbędzie się jak zwykle o godz. 17.30

             W najbliższy weekend tj. 17-19 maja 2013 będą miały również okazję sprawdzić swoją formę młodziczki  z rocznika 98,99 do których dołączą starsze koleżanki z UKS Tęcza Ostrołęka.

W turnieju, który odbędzie się w Łomży zagrają między innymi z: SKS 12 Warszawa, LA Basket Warszawa, UKS 9 Łomża,

Szczegółowy program gier podamy poniżej.

 

Serdecznie zapraszamy do kibicowania szczególnie rodziców ale nie tylko.

I Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt„Łomża Cup 2013”

 

PROGRAM TURNIEJU

Zespoły:

1. PG 8 Łomża

2. UKS 4 Ursus Warszawa

3. UKS „LA Basket” Warszawa

4. SKS 12 Warszawa

5. UKS „Puls” Zambrów

6. KS Piaseczno

7. MUKS Unia Basket Ostrołęka

8. UKS „Mniszek” Boguszów-Gorce 

 

GRUPA „A”                                                               GRUPA „B”          

1. PG 8 Łomża                                                                     1. UKS „LA Basket” Warszawa

2. SKS 12 Warszawa                                                           2. UKS „Puls” Zambrów

3. KS Piaseczno                                                                   3. MUKS Unia Basket Ostrołęka

4. UKS „Mniszek” Boguszów-Gorce                               4. UKS 4 Ursus Warszawa

 Piątek 17 maja 2013

 

Godz.

Drużyna
Drużyna

Wynik

9.00
PG 8 Łomża
UKS „Mniszek” Boguszów-Gorce

 

10.15

UKS „LA Basket” Warszawa

UKS 4 Ursus Warszawa

 

11.30

SKS 12 Warszawa

KS Piaseczno

 

12.45

UKS „Puls” Zambrów

MUKS Unia Basket Ostrołęka

 

14.00

PG 8 Łomża

KS Piaseczno

 

15.15

UKS „LA Basket” Warszawa

MUKS Unia Basket Ostrołęka

 

16.30

UKS „Mniszek” Boguszów-Gorce

SKS 12 Warszawa

 

17.45

UKS 4 Ursus Warszawa

UKS „Puls” Zambrów

 

  

19.00 – UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU 

Sobota 18 maja 2013
Godz.
Drużyna
Drużyna
Wynik
8.00
UKS „LA Basket” Warszawa
UKS „Puls” Zambrów
 
9.15 PG 8 Łomża SKS 12 Warszawa  
10.30 MUKS Unia Basket Ostrołęka UKS 4 Ursus Warszawa  
11.45 KS Piaseczno UKS „Mniszek” Boguszów-Gorce  
16.00 3 A 4 B  
17.15 3 B 4 A  
18.30 1 A 2 B  
19.45 1 B 2 A  

 

13.00 – 15.30 – Mecz II Ligi Siatkówki Kobiet

UKS AZS 1 Łomża – Hemik Police

 

Niedziela 19 maja 2013

8.15 - mecz o miejsce 7 – 8 

9.30 - mecz o miejsce 5 – 6

10.45 - mecz o miejsce 3 – 4

12.00 - mecz o miejsce 1 – 2 ( finał)

13.30 – Uroczyste zakończenie turnieju

Ważniejsze osiągnięcia naszego klubu

2012 ROK
Finał Mistrzostw Polski Kadetek Ostrołęka
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Kraków

2011 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Pabianice
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Sosnowiec

2010 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych Gdynia
Finał Mistrzostw Polski Młodziczek Żyrardów
Wicemistrz Mazowsza I Ligi Koszykówki Kobiet seria B

Wicemistrz Mazowsza Ligi Juniorek Starszych

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2009 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Poznań
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Ostrołęka
Mistrz Mazowsza Ligi Juniorek
Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2008 ROK
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Wrocław

2007 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Wołomin

Wicemistrz Mazowsza Ligi Kadetek

2020