image1 image1 image1

III miejsce na Turnieju w Wołominie

Na koniec sezonu rozgrywkowego koszykarki  z Ostrołęki pojechały na turniej do Wołomina. W zawodach, które odbyły się 13.06.2015 w Wołominie, wzięły udział cztery zespoły. Dla naszych zawodniczek było to ostatnie granie w sezonie 2014/2015. Po pierwszym spotkaniu z Wołominem II nasze koszykarki opuszczały parkiet w bardzo dobrych humorach. Niestety było to jedyne zwycięstwo tego dnia. Pozostałe dwa mecze zawodniczki z Ostrołęki przegrały. Mecz z Wołominem I był od początku kontrolowany przez zespół gospodarzy. Nie udało się odrobić 10-cio punktowej przewagi do końca spotkania. Ostatni mecz przyszło stoczyć z rywalem z rozgrywek ligowych UKS Trójka OSiR Żyrardów. Niestety i tym razem młode koszykarki z okolic Warszawy okazały się lepsze od zespołu z Ostrołęki.

Klasyfikacja turnieju:

I miejsce UKS OSiR Trójka Żyrardów

II miejsce UKS Huragan Wołomin

III miejsce MUKS Unia Basket Ostrołęka

IV miejsce UKS Huragan  Wołomin II

Skład zespołu: Ola Bakuła, Małgosia Piórkowska, Gabrysia Gieryk, Natalia Plewko, Wiktoria Pyskło, Zuzia Kruszewska, Zuzia Brzezowska, Zuzia Władysiuk, Karolina Kaczyńska, Nicole Pliszka, Wiktoria Maciak. Trener: Mariusz Mierzejewski

Ważniejsze osiągnięcia naszego klubu

2012 ROK
Finał Mistrzostw Polski Kadetek Ostrołęka
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Kraków

2011 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Pabianice
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Sosnowiec

2010 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Starszych Gdynia
Finał Mistrzostw Polski Młodziczek Żyrardów
Wicemistrz Mazowsza I Ligi Koszykówki Kobiet seria B

Wicemistrz Mazowsza Ligi Juniorek Starszych

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek

Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2009 ROK
Finał Mistrzostw Polski Juniorek Poznań
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Ostrołęka
Mistrz Mazowsza Ligi Juniorek
Wicemistrz Mazowsza Ligi Młodziczek Młodszych

2008 ROK
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Juniorek Wrocław

2007 ROK
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek Wołomin

Wicemistrz Mazowsza Ligi Kadetek

2020